Referencje

Fine Art Media współpracuje z nami od 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza współpraca rozwijała się poprzez wdrażanie nowych działań i kanałów komunikacji. Aktualnie agencja odpowiada za pozycjonowanie stron oraz pomaga nam pozyskiwać zapisy na jazdy próbne dla naszych Dealerów. W planach mamy kolejne aktywności, które jeszcze bardziej umocnią komunikację naszych wartości w Internecie. Z przyjemnością polecam pracę z tą agencją ze względu na jej kompetencje, rzetelność i partnerskie podejście do współpracy. 

Tomasz Nagot

Dyrektor Marketingu MMPOL

Duża dynamika procesów na rynku sprawia, że oczekiwania Marketerów wobec partnerów, z którymi podejmują współpracę są coraz większe - agencja powinna nie tylko rynek rozumieć, nadążać za nim i umieć się do niego dostosować, ale przede wszystkim wiedzieć jak tą wiedzę przełożyć na konkretne cele Firmy.


W naszym przypadku takim partnerem okazała się agencja Fine Art Media. Duża otwartość na potrzeby Firmy, innowacyjność, proaktywna postawa i wysoki poziom merytoryczny połączony ze świetnym account managementem – to wszystko zaowocowało długoletnią współpracą na wielu  poziomach. Agencja realizowała nasze cele biznesowe wykorzystując szeroki zakres kanałów komunikacji (PPC, SEO, reklama brandowa na serwisach tematycznych oraz reklama sprzedażowa na porównywarkach cen, współpraca reklamowa ze sklepami) dla równie rozbudowanego portfolio naszych produktów (ponad 20 kategorii produktowych).


Duża satysfakcja.

Małgorzata Rykucka

Head of Digital CEE
Philips Polska Sp. z o.o.

Z Agencją Fine Art Media współpracuję od 5 lat. W czasie tej współpracy agencja w stu procentach spełniła moje oczekiwania biznesowe. Przede wszystkim cenię ich za fachową wiedzę w dziedzinie marketingu internetowego oraz e-commerce. Do tego nie boją się podejmować nowych wyzwań.

Firmę tę cechuje terminowość i lojalność pracowników. Ważna jest dla mnie możliwość współpracy, nieustannie na przestrzeni lat, z tą samą osobą, która zna moje potrzeby i angażuje się w realizację powierzonych zadań.

Katarzyna Binkiewicz

Marketing Communications
VELUX Polska Sp. z o.o.

Z agencją Fine Art Media pracujemy od połowy 2015 roku. Na przestrzeni czasu nasza współpraca rozwijała się poprzez wdrażanie nowych działań i kanałów komunikacji. Dziś agencja pozycjonuje nasze strony, dba o komunikację z naszymi Klientami w Social Media oraz pomaga nam rozwijać się w branży e-commerce. W planach mamy kolejne aktywności, które jeszcze bardziej umocnią wizerunek marki JELP w internecie i poza nim.

Z przyjemnością polecam pracę z tą agencją ze względu na jej kompetencje, rzetelność i partnerskie podejście do współpracy.

Katarzyna Qaraqish

JELP Brand Manager
BRODR. JORGENSEN S.A.

Z Grupą Fine współpracujemy od 2012 roku wspierając sprzedaż naszych inwestycji w kanale online.

Długoletnia współpraca pokazała nam, że agencja może stać się prawdziwym partnerem w realizacji celów biznesowych, a kompleksowe wsparcie realnie wpływać na wyniki sprzedażowe firmy.

Małgorzata Danilczuk

Kierownik Działu Marketingu
J.W. Construction Holding S.A.

Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie z usług świadczonych przez firmę Fine Art Media, z która niezmiennie i z rosnącą satysfakcją współpracujemy od 2013 roku. Współpraca z firmą Fine Art Media zawsze układała się bardzo dobrze. Firma wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań, wykazując się nie tylko profesjonalną wiedzą, ale i należytą starannością w realizacji zleceń oraz sprawną reakcją na zgłoszenia i prośby. Przedstawiciele firmy wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom, dbając przy tym o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Naszą firmę obsługuje dedykowany zespół osób, które rozumieją nasze potrzeby i są zawsze do naszej dyspozycji. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani profesjonalizmem na każdym etapie przygotowań, realizacji i koordynacji. Szczególnie warto podkreślić spraną komunikację i dobre relacje na każdym etapie współpracy. Widoczne na każdym poziomie obsługi kreatywność oraz elastyczność sprawiają , że firma Fine Art Media w pełni zasługuje na zaufanie i jest firmą godna polecenia. Życzymy dalszych sukcesów!

Elżbieta Żółtogórska

Manager Marketingu
Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Z Fine Art Media współpracowałem w latach 2015-2017 w ramach DI Xelion. Pierwszym wspólnie realizowanym projektem było stworzenie nowych stron internetowych dla spółki. Głównym celem nowego serwisu było przede wszystkim zwiększenie liczby leadów dla Doradców Xelion. Agencji Fine Art Media powierzyliśmy również pozycjonowanie oraz komunikację z potencjalnymi klientami w kanale social media. Współpraca trwała bez przeszkód przez okres 2 lat. W tym czasie agencja dała się poznać jako rzetelny partner - otwarty na nasze potrzeby i aktywnie proponujący rozwiązania dostosowane do możliwości budżetowych Xelion. Mogę z czystym sumieniem polecić FAM jako partnera. Maciej Witkowski,

Maciej Witkowski

Dyrektor Departamentu
Produktów i Wsparcia Sprzedaży
Dom Inwestycyjny Xelion (2010-2017)

Cokolwiek robisz warto mieć po drugiej stronie zaufanego partnera, odnośnie którego masz pewność, że Twój cel biznesowy stanie się również jego celem. Tak właśnie pracuje się z Grupą Fine (Fine Performance) – indywidualne podejście do tematu, rzetelność na każdym etapie projektu i pełen profesjonalizm w obsłudze sprawiają, że współpraca jest nie tylko efektywna, ale i przyjemna

Anna Wojniak

Online Marketing Manager
LG Electronics Poland